+370 685 07671 info@writeworks.lt MeniuUžverti Meniu Užsisakyk dabar!

Moksliniai darbai, tyrimai yra unikalūs ir sudėtingi, todėl būtų logiška nustatyti skirtingas jų kainas. Mokslo darbai skiriasi savo apimtimi, nagrinėjamomis temomis, tų temų analizės gyliu. Taip pat užsakovai turi skirtingus terminus, kurie taip pat daro įtaką mokslinių darbų kainai. Visgi, siekdami paprastumo ir aiškumo, siūlome Jums orientacines kainas, kurias nustatėme pagal darbų sudėtingumą ir kurios paslaugos atlikimo metu nekis.

 

 

Norėtume pažymėti, kad mokslinio darbo kaina neturi tiesioginės priklausomybės nuo puslapių skaičiaus – rašant bet kokį, net ir mažą darbą, daug laiko sugaištama informacijos paieškai, literatūros analizei, nagrinėjimui, įžvalgoms. Rengiant verslo planus daug dėmesio skiriama verslo įžvalgų kūrimui, apmąstome daug net ir smulkių temos niuansų.

Norėtume atkreipti dėmesį, kad mes specializuojamės didesnių, reikalaujančių gilesnės analizės mokslo darbų rengime, tačiau esant galimybėms, mielai imsimės ir smulkesnių darbų pagalbos.

*Recenzija – tai jūsų parašyto darbo peržiūrėjimas ir įvertinimas pagal reikalavimus (kas gerai, kas blogai, ką reikia taisyti).

 

Nuolaidos

* Vienu metu užsakant du ar daugiau rašto darbų, taikome 30  € nuolaidą*.
* Taikoma didesnies apimties darbams (nuo 40 psl.).

Informuojame, kad nuo 2017 m. sausio 1 d. vykdydami naujus ANK reikalavimus, baigiamųjų darbų nerengiame.

Visos teisės saugomos Writeworks.lt © 2009 – 2018 Writeworks

Spausk čia ir užsisakyk dabar!